Gaziosmanpaşa - İstanbul

Burmina Mekanik Enerji Proje ve Danışmanlık

Burmina Mekanik, 2020 yılında ticari hayatına başlamış, arkasında 20 senelik saha tecrübesine, bilgi ve donanıma haiz, günümüz değişen şartlarını yakalamayı amaçlayan, teknolojik gelişmeleri takip eden ve bunu sektörün ihtiyaçları ile destekleyen, içinde yaşadığımız ortama, çevreye, topluma, ülkeye ve dünyaya katkı sunmayı hedefleyen ve gelişime açık, uluslararası standartlar ve prosedürlere bağlı kalarak donanımlı kadrosu ile çalışmalarını sürdüren bir oluşumdur.

Burmina Mekanik kendisini geliştirmiş, sektörün gelişmelerini takip etmiş ve bu konuda tüm donanımlara sahip teknik ekip kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır.

Burmina Mekanik yurt içinde bir çok projede görev almış, her proje ile hem kendini geliştirmiş hem de hizmet verdiği tarafların sorunlarını çözmüş ve onlara fayda sağlamıştır. Yurt dışında da bu bilgi ve birikimini pekiştirmek ve geliştirmek adına katkı vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Burmina Mekanik, uluslararası standartlar ve prosedürlere bağlı kalarak donanımlı kadrosu ile bağımsız üçüncü taraf olarak TAD sertifikalı mühendis kadrosu ve kalibrasyonlu test cihazları ve güncel deneyimlerle Devreye Alma (Comissoning), Test Ayar Dengeleme (TAD) hizmetleri sunmaktadır.

Burmina Mekanik, edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda deneyimli ekibi ile birlikte sürekli değişen, dünyanın gelişen teknolojileri, standartları, prosedürleri ve ilgili metodolojileri takip ederek çevresine ve hizmet sunduğu paydaşlarına faydalı olmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda faaliyetlerini göstermeye devam etmektedir.

Teklif İsteyin